Szlakiem cerkwi z Tokiną. Warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

Posted by
dominik-tomczyk-13
foto: D. Tomczyk

Tokina, wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 10-12 marca na plener fotograficzny w Bieszczadach. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.
Jedne z najlepszych warunków na plener architektoniczno-cerkiewny oferuje zima: gdy pozbawione liści drzewa nie przeszkadzają zrobić tego niepowtarzalnego kadru, a wręcz swoją surowością wprowadzają dodatkowy klimat. 10-12 marca (weekend) Tokina oraz fotowarsztaty zapraszają na warsztaty fotograficzne, w których nacisk położony jest na urzekające piękno drewnianej architektury cerkiewnej.

barbara-czernek-03
foto: B. Czernek

Będzie to plener fotograficzny z pięknem zaklętym w drewnie – jak zwykle solidną dawkę wiedzy fotograficznej zostanie informacjami o historii, architekturze i sztuce – w jedynych w swym rodzaju okolicznościach bieszczadzkich cerkwi.

Na plenerze gościem będzie Bogdan Augustyn, pseudonim artystyczny „Bohun”, pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk – w jak zwykle obezwładniająco wciągający sposób będzie opowiadał o kulturze Karpat i zawiłościach losów ludzi zamieszkujących Bieszczady z przyległościami.
Termin: 10-12 marca 2017
Cena: 490 zł

dominik-tomczyk-08
foto: D. Tomczyk

Cena obejmuje:
• uczestnictwo w zajęciach,
• transport busem podczas sobotniego pleneru,
• 2 noclegi,
• dodatkowe atrakcje: ognisko, ruska bania (dla zainteresowanych),
• wyżywienie.
Więcej informacji:
www.fotowarsztaty.com

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *