CZEJTOWISKO POD RAWKAMI – edycja jesienna 2009

Posted by

Grupa Wyprawowa „Chate.pl”, Bacówka Pod Małą Rawką i Hotel Górski w Wetlinie zapraszają na jesienną edycję „Czejtowiska pod Rawkami”.

„Czejtowisko pod Rawkami” to odbywające się dwa razy w roku spotkanie podróżników i miłośników gór połączone z pokazami slajdów i opowieściami z wypraw w najdalsze zakątki Ziemi. Oprócz relacji z wyjazdów organizowanych przez Grupę „Chate.pl” impreza obejmuje także pokazy zdjęć zapraszanych gości i kameralne koncerty muzyczne znanych artystów. Do tej pory Bacówka Pod Małą Rawką gościła siedem „Czejtowisk”, podczas których zaprezentowane zostały relacje z kilkudziesięciu bliższych i dalszych wypraw. Tym razem jeden z pokazów odbędzie się również w Hotelu Górskim w Wetlinie.

Podczas zbliżającej się edycji „Czejtowiska” zaprezentowane zostaną zdjęcia z wyjazdów do Azji i Ameryki Południowej. Pokazy obejmą pustynie, stepy i góry Mongolii, wspinaczkę na Elbrus – najwyższy szczyt Europy, rafting po rwących rzekach Syberii i rejs po jeziorze Bajkał, wspinaczkę na dziewicze szczyty Apolobamby w Boliwii, rajd konny w górach środkowej Azji oraz rajd konny w Mongolii.

„Czejtowisko” odbędzie się w dniach 6-7 listopada (piątek-sobota) w Bacówce Pod Małą Rawką w Bieszczadach. Pokazy zaplanowane są w godzinach wieczornych, a po nich wspólne opowieści i muzykowanie do późna w nocy. Dodatkowy pokaz odbędzie się 7 listopada o godzinie 16:00 w Hotelu Górskim w Wetlinie. Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronach organizatorów: www.chate.pl, www.rawki.pl i www.hotelwetlina.pl. Wstęp wolny.

Program imprezy:

6 listopada (piątek) Bacówka Pod Małą Rawką

20:00 – Dziewicza Apolobamba (Boliwia)
21:30 – Oblicza Syberii (Rosja)
23:00 – W Siodło i przez Step (Mongolia)

7 listopada (sobota)

16:00 – W Siodło i przez Step (Mongolia) – Hotel Górski w Wetlinie!
20:00 – Kaukaz Priwiet (Rosja) – Bacówka Pod Małą Rawką
21:30 – Step to za Mało (Mongolia) – Bacówka Pod Małą Rawką
23:00 – Nocne śpiewogranie – Bacówka Pod Małą Rawką

linki do informacji nt pokazów, dojazdu etc na stronach organizatorów:
http://hotelwetlina.pl/czejtowiska.html
http://www.rawki.pl/czejtowiska.html

Zapraszamy!

ŹRÓDŁO: Portal: Karpaty.travel.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *